U-Box Tasarımları Dünyaya Yaratıcılık Katacak

U-Box Dünyası tasarımlarıyla, ahşap oyun blokları ve her şekle giren mobilyalarıyla yaratıcılığınızı geliştirecek, herkese farklı olmayı öğretecek.

U-Box ile oyunun kuralları değişiyorU-Box Toys Yaratıcı Bloklar, ahşap oyun blokları ile  ailenizde 2 yaşından itibaren herkese hitap eden evde, okulda, iş hayatında yaratıcı  fikirlerinizin tasarım ile hayat bulacağı bir akıl yürütme oyunudur.

Okul öncesi eğitimde de son derece faydalı olan ve çocukların düşünsel dünyalarını besleyen U-Box Toys Yaratıcı Bloklar, üniversite öğrencileri tarafından yaratıcı düşünceyi geliştirme açısından , mimarlık ve tasarım alanında kurgu amaçlı kullanılıyor.

Aynı zamanda hiperaktivite ve disleksiye yönelik terapilerde de tercih edilen U-Box Toys Yaratıcı Bloklar, yaşlılarda görülen demansa karşı da önleyici ve iyileştirici etkiye sahiptir.

U-Box'un Yaratıcısından...

“Yaratıcı bir çocuktum.... Çocukluğumda her türlü nesneyi bir oyuna dönüştürmek benim için oyun içinde yeni bir oyun demekti. Her çocuk gibi sanki diğer çocuklardan bir farkım olduğuna inanıyordum; nesnelerden yeni bir şeyler üretme, her zaman yeni bir serüvenin içine atılma heyecanım vardı. İlkokul, ortaokul ve lise derken, hayatım üniversite yıllarıma kadar hep böyle hayaller ekseninde devam etti. Üniversite tercihimi İç Mimarlık Tasarım alanında yapmış olmam da küçük bir çocukken edindiğim 'Her zaman farklı düşünme ve üretme' hayalimi ve heyecanımı,  bir hayat tarzı olarak sürdürme şansı tanıdı. Yurtdışında yaptığım staj ve eğitimler de bu heyecanımı farklı kültür ve etkileşimlerle besleyip, yaratıcılığı ve kariyerimi bu bakış açısıyla şekillendirmemi sağladı.

Şimdi geriye dönüp baktığımda yaratıcılığımı bir oyun haline dönüştürme hevesimin anahtarının 'Duygu' olduğunu görüyorum. Duygularımızı yansıttığımız her nesnenin, bizim için farklı bir dünyanın kapılarını açacağını ve bu yüzden yaratıcılığımızı kullanırken, duygularımızı da yaratmak istediğimiz dünyanın merkezine yerleştirmemiz gerektiğini her zaman hatırlamalıyız...”

TOP