U-Box Toys
Oyunun Kurallarını Değiştirmeye Hazır mısınız?
U-Box Furniture

U-Box Furniture

Yaşam Alanınıza Mutluluk Katın!

U-Box Furniture

U-Box Furniture

Yenilenmek mi istiyorsunuz? U-Box Furniture tam size göre!

U-Box Furniture, yaşam alanlarınızda yaratıcılığı getiren, harekete geçiren mutlu ve sıradışı bir atmosfer yaratmanızı sağlar.

Tasarım Seti.

- Ahşap, Natural

U-Box Furniture

Yenilenmek mi istiyorsunuz?  U-Box Furniture tam size göre! U-Box Furniture ile evinize farklı bir hava katmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

 

U-Box Furniture ile evinizin, ofisinizin ve yaşam alanlarınızın atmosferini kendine özgü minimal yaklaşımlarlar yeniden yaratabilirsiniz.

U-Box Toys Yaratıcı Blokları
10 / 20 / 40 Parça

Çocuklar, doğaları gereği son derece meraklı ve öğrenmeye açtır. U-Box Toys Yaratıcı Blokları da çocukların KEŞFETME  VE MERAK  duygusunu besler.

Başta çocuklar olmak üzere her yaşa hitap eden U-Box Toys Yaratıcı Blokları, bağımsız çalışabilmeyi öğretirken; özgüven ve konsantrasyonlarının gelişmesini sağlar.Yaratıcı Ahşap Blok

  • 32 adet Naturel Ahşap + 8 adet farklı  Renkli blok
  • 16 adet Naturel Ahşap + 4 adet farklı  Renkli blok
  • 8ad  Naturel Ahşap + 2 adet farklı  Renkli blok

Ürünler

U-BOX Toys yaratıcı blokları çocuğun bir konuya olan doğal ilgisinden yararlanır. Çocukların bağımsız olarak çalışabildiklerine ve kendi çalışmalarını kontrol edebildiklerine imkan sağlar. Renklerin ve şekillerin kullanılması çocukların konsantre olmasına yardımcı olur ve aynı zamanda dikkatlerini destekler.

İLETİŞİM VE SİPARİŞ:    ☎ +09 532 242 55 895   /  ✉ info@ubox.com.tr

TOP